Du er her: AU  Medarbejdere Fakulteter  Health Kontakt Healths institutter Teknisk administrativt personale ved Folkesundhed

Teknisk administrativt personale ved Folkesundhed

NavnJobtitelE-mailTelefonBygning
Bachmann, AnnetteSekretariatslederab@ph.au.dk+45871679861260
Olesen, Christian BjerregaardPh.d.-studerendecbjr@ph.au.dk+45871680061260, 3.20
Brauneiser, BirtheSekretærbib@ph.au.dk+45871683651260, 135
Bruun, Niels Henriknhbr@ph.au.dk+45871685241260
Bøgh, Niels-SørenFaglig koordinatornsb@ph.au.dk+45303607771267
Dang, Duy AnhProces Bioteknologdad@ph.au.dk+45871680151260
Edge, LindaSekretariatsmedarbejderlinda@ph.au.dk+45871679891260, 210
Eisensee, IngeData Managerie@ph.au.dk+45871679421267
Fredslund, LoneData Managerlf@ph.au.dk+45935086431267
Gad, Anne SofieStudentermedhjælpersofiegad@ph.au.dk1260
Gammelgaard Farup, HenrietteSekretariatsmedarbejderhgf@ph.au.dk
Gutzke, Vibeke HeitmannLaboratoriefunktionærvhgu@ph.au.dk+45871678651181, 051A
Hagi, Mohamad Aimine SkriData Managermoas@ph.au.dk+45935086441267
Hansen, Marianne Bechmarianne@godthansen.dk
Hansen, Pernille KissSekretariatsmedarbejderpkh@ph.au.dk+45871679731260, 221
Hartvigsen, Gitte KaiserLaborantgkh@ph.au.dk+45871681673410, 430
Hawkins, MartinSekretariatsmedarbejdermh@ph.au.dk+45871686143410, 333
Henriksen, Anni VejeSekretæranniveje@ph.au.dk+45871679451150, kælderen, 013
Holt, Aase EhlertSekretariatsmedarbejderah@ph.au.dk+45871680251260, 1.14
Jensen, Janni Mosgaardjmj@ph.au.dk+45871681673410, 430
Jensen, Martin Amadeusamadeus@ph.au.dk3410
Jensen, Preben Langballeplj@ph.au.dk
Jeppesen, Kathrine Hålandkahj@ph.au.dk1633
Johansen, Eeva-Liisa RøssellStudentermedhjælperel-johansen@ph.au.dk1260
Jonassen, SimonStudentermedhjælpersijo@ph.au.dk1260
Jørgensen, MichaelData Managermj@ph.au.dk+45236625431267
Kanstrup, MetteProjektkoordinatormkanstrup@ph.au.dk+45871681933410, 340
Kjærsgaard, TorbenUndervisertorben@ph.au.dk
Kristensen, Simon BangStatistikersimonbk@ph.au.dk1260, 211
König, Claudiaclaudia.koenig@ph.au.dk
Larsen, Jeppe Warbergjwl@ph.au.dk
Lass, MarieStudentermedhjælpermarielass@ph.au.dk1260
Liang, Honghong.liang@ph.au.dk1260
Lund, LisbethProjektmedarbejderll@au.dk1630/1632
Madsen, Piapia.madsen@ph.au.dk1630
Martensen, Anne KraushaarStudentermedhjælperakm@ph.au.dk1260
Meltvedt, Silje Mariesilje.meltvedt@alexandra.dk
Mønster, MetteStudentermedhjælpermette.bondo@ph.au.dk1260
Niedziella, LoneSprogmedarbejderlone.niedziella@ph.au.dk+45871679121260, 1.39
Nielsen, HelleSekretariatsmedarbejderhn@ph.au.dk+45871682671633, 216
Nielsen, Stine HaubergKontorfunktionærshn@cas.au.dk4236
Nielsen, Sørensorenholmnielsen@ph.au.dk
Nielsen, Ynna MargotKontorfunktionærymn@ph.au.dk+45871679281260, 122
Norman, Kasperkasper.norman@ph.au.dk+45871679431260, 1.23
Olsen, Inger BjerregaardBioanalytikeribo@ph.au.dk
Olsen, Taatsiannguaq Inuuteqtio@ph.au.dk1260
Overgaard, Sofie Simonesofieovergaard@au.dk
Ovesen, LiselotteSekretariatsmedarbejderliselotte@ph.au.dk+45871679361260
Pedersen, MarianneData Managermp@ph.au.dk+45935086421267
Rasmussen, CunoAC-medarbejdercr@ph.au.dk+45871681913410, 441
Ravn, PeterMåleteknikerprav@ph.au.dk+4587167867
Sinding, RikkeSekretariatsmedarbejderris@ph.au.dk+45871685211260, 114
Sørensen, Mortenmortentoft@ph.au.dk
Therkildsen, EvaSekretariatsmedarbejderet@ph.au.dk+45871679321260, 1.23
Thomsen, Sofie MøllerStudentermedhjælpersmt@ph.au.dk1260
Udupi, AparnaStatistikeraparna@ph.au.dk1260
Vilstrup, EmilStudentermedhjælperev@ph.au.dk1260
Zhu, Jin Liangzjl@ph.au.dk+45871684391260, 228
Østergaard, KirstenLaboratoriefunktionærkoes@ph.au.dk+45871680141260